Agata Karina – Dyrektor Salonu

Założycielka salonu Jetset z usługami Beauty & Spa – pasjonatka piękna, była modelka firmy L’Oreal. Po ukończeniu studiów podyplomowych na kierunku Liderzy Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej – SGH, odbyła liczne kursy i szkolenia w zakresie prowadzenia nowoczesnego biznesu Spa. Ze wsparciem lekarzy i ekspertów stale bada jakość i bezpieczeństwo technologii wchodzących na rynek, promując wyłącznie sprawdzone i skuteczne zabiegi dla uzyskania młodego i naturalnego wyglądu. Agata Karina Przedpełska tworzy wymarzone miejsce na relax i piękno dla każdego.

 

Marta – Kosmetyczka / Manicurzystka

Marta wykonuje pełną kosmetykę twarzy oraz zabiegi Spa na ciało. Specjalizuje się także w zakresie manicure & pedicure. Ujmuje przemiłą aparycją.

 

Martyna – Kosmetolog

Doświadczona Kosmetolog, pracuje w Jetset od założenia firmy. Podejście medyczne do swojej pracy przejęła z pokolenia na pokolenie.

 

Oleg – Lekarz Medycyny Estetycznej

Oleg Ertuganow – lekarz medycyny estetycznej, chirurg. Współpracuje z nami od założenia firmy.

 

Marlena – Make Up

Wydobędzie z Ciebie prawdziwe piękno. Makijaż dzienny, wieczorowy a może ślubny – na małą lub dużą okazję. Marlena zaprezentuje Ci szeroką gamę najbardziej ekskluzywnych kosmetyków i najnowsze trendy w makijażu. Zakochasz się w produktach profesjonalnych marek Dior, Tom Ford, Make Up For Ever oraz w naturalnych minerałach Pure Colors.

 

Joud – Make Up

Do naszego zespołu niedawno dołączyła Joud Adi – Make Up Artist, absolwentka The London School of Media Make Up. Przygotowywała modelki do londyńskich pokazów mody. Dziś pracuje z nami. Jest dostępna w salonie na co dzień. Joud zaprasza na makijaże dzienne, wieczorowe, bankietowe oraz czesanie włosów.

 

Aleksandra – Makijaż Permanentny

Dyplomowana Kosmetolog z pasji od lat oddana tylko i wyłącznie jednej dziedzinie jaką jest sztuka makijażu permanentnego. Długoletnie doświadczenie pozwala jej na doskonałą precyzję. Możemy wspólnie cieszyć się już z blisko tysiąca zadowolonych klientek.

 

Ragha – Masażysta

Mistrz Masażu z 20 – letnim doświadczeniem, pochodzi z Indii. W swojej pracy stosuje ponad 130 technik masażu, jest z nami już 3 lata, wcześniej pracował w resortach SPA w Bangalore, na Malediwach, Kenii, Zanzibarze oraz w USA.

 

Karolina – Masażysta

Dyplomowana Masażystka. Specjalista w zakresie technik relaksacyjnych, sportowych oraz leczniczych. Godny polecenia u Karoliny jest masaż tkanek głębokich. Terapeutka ujmuje przemiłą aparycją oraz wyjątkowym podejściem do klienta.

 

Barbara – Masażysta

Dyplomowana Masażystka – wizyta u niej przywróci Cię do równowagi biologicznej. Specjalista w zakresie technik orientalnych i egzotycznych, szczególnie specjalizuje się w masażu balijskim, wykonuje także masaże modelujące sylwetkę, drenaże limfatyczne, masaż sportowy oraz japoński masaż twarzy Anti-Age, który panie uwielbiają za niezwykle efekty odmładzające skórę. Dla bardziej wymagających polecamy u Basi rosyjski masaż miodowy, dający doskonały detox oraz redukcję cellulitu.

 

Justyna – Fryzjer Stylista Damski

Ekspert w cięciach, koloryzacji oraz w upięciach wieczorowych. Justyna ma artystyczną duszę a do tego jest przemiłą osobą.

 

Maciej – Fryzjer Stylista Męski & Barber

Mistrz fryzjerstwa męskiego z wieloletnim doświadczeniem. Certyfikowany golibroda marki Truefitt & Hill, ukończył szkolenie w najstarszym salonie fryzjerskim w Londynie. Wykazuje się doskonałą precyzją, którą doceniają Panowie oczekujący nienagannej fryzury i klasycznej elegancji. Specjalizuje się w strzyżeniu, koloryzowaniu oraz przywracaniu naturalnego koloru włosów siwych. Jako jeden z nielicznych fryzjerów kontynuuje tradycję golenia brzytwą. Z jego usług korzystają mężczyźni, zarówno seniorzy jak i juniorzy.

 

Alicja – Recepcja

Zorganizuje Twój czas w Spa, z uprzejmością odpowie na wszystkie pytania, umili czas oczekiwania na zabieg filiżanką kawy.

 

Weronika – Recepcja

Jeśli nie wiesz do jakiego specjalisty się udać, doradzi i opowie o zabiegach. Poinformuje o aktualnych promocjach, z których warto skorzystać.