iS CLINICAL®1

 

Amerykańska, ekskluzywna marka kosmeceutyków do pielęgnacji skóry o potwierdzonym klinicznie działaniu, zapewniającym długotrwałe rezultaty wygładzenia i napięcia skóry. Formuły iS CLINICAL zawierają tylko najczystsze składniki o wysokiej jakości farmaceutycznej. Każdy z nich jest przebadany klinicznie pod względem bezpieczeństwa oraz skuteczności działania. Firma ustanowiła platynowe standardy w pielęgnacji skóry poprzez skuteczne połączenie nauki i piękna. Pozwoliło jej to zdobyć uznanie wśród Gwiazd Hollywood. Do entuzjastów marki należy m.in. Halle Berry, Beyonce, Jessica Alba, Gwyneth Paltrow. Zabieg „Ogień i Lód” iS Clinical, zwany „Zabiegiem Czerwonego Dywanu” to niekwestionowany hit przedoskarowego wieczoru w Los Angeles !

 

AROMATHERAPY ASSOCIATESlogo2

 

 

 

Aromatherapy Associates to naturalne i  luksusowe kosmetyki spa. Produkty Aromatherapy Associates są dostępne w najlepszych hotelach i spa na całym świecie. Od ponad 30 lat brytyjska marka Aromatherapy Associates specjalizuje się w odnajdywaniu i badaniu właściwości leczniczych najlepszych naturalnych składników roślinnych oraz najczystszych wyciągów i  olejków esencjonalnych aby wykorzystywać je w swoich recepturach. Wieloletnie doświadczenia terapeutów dowodzą, że olejki esencjonalne potrafią skutecznie poprawiać zarówno fizyczne, jak i emocjonalne samopoczucie człowieka.  Znane i wielokrotnie nagradzane produkty i zabiegi Aromatherapy Associates przekształciły doświadczenie aromaterapii  w niezwykle efektywną, a także w wyjątkową i luksusową pielęgnację ciała.

 

JESSICA

 

Amerykańska marka specjalizująca się w pielęgnacji paznokci. Jej założycielką jest Jessica Vartoughian, której New York Times nadał tytuł “Pierwsza Dama Paznokci”, a Vogue okrzyknął „Manikiurzystką Gwiazd”. Wychodząc naprzeciw potrzebom, Jessica oddaje w ręce nowoczesnych i aktywnych kobiet na całym świecie szeroką gamę produktów, spełniającą ich oczekiwania. Lakiery JESSICA® zawierają witaminę A i chronią przed szkodliwymi promieniami UVA / UVB, szybko wysychają na paznokciach, są przyjazne środowisku, nie zawierają szkodliwego toluenu, formaldehydu oraz DBP. Wielkimi fankami marki są między innymi Demi Moore, Jodie Foster, Madonna, Reese Whiterspoon, Jamie Lee Curtis oraz  Scarlet Johansson.

 

TRUEFITT & HILL6

 

 

Tradycyjne akcesoria do golenia i pielęgnacji włosów z logo Truefitt & Hill od przeszło 200 lat służą dżentelmenom. Truefitt & Hill, najstarszy na świecie salon fryzjersko-kosmetyczny, może się poszczycić tytułami „Royal Warrants” oraz „Royal Appointments”, które są wyrazem największego zaufania mieszkańców Buckingham Palace czy Windsor Castle. W ręce potomków pana Truefitta chętnie oddawali się także inni sławni Brytyjczycy: Charles Dickens, Alfred Hitchcock, Cary Grant i Amerykanie: Frank Sinatra, Fred Astaire. Na miejscu dbali o fryzurę i dłonie, na wynos zabierali niepowtarzalne kosmetyki do golenia, pielęgnacji skóry i włosów.

 

KEVIN MURPHY

 

 

Kevin Murphy to gama salonowych produktów do profesjonalnej pielęgnacji włosów, skoncentrowana na świecie mody, stworzona przez Kevina w odpowiedzi na potrzeby fryzjerów pracujących dla magazynów o modzie. Stylista fryzur był rozczarowany produktami do włosów powszechnie używanymi w branży. Uznał że potrzebne są produkty, które z jednej strony nie będą obciążały włosów, a z drugiej będą na tyle skuteczne, mocne i trwałe, że sprostają wyzwaniom stawianym przez wciąż zmieniające się w obecnych czasach trendy. Zrodzona z tej samej filozofii co produkty do pielęgnacji skóry i inspirowane tym, co w naturze najlepsze, gama produktów KEVIN.MURPHY – szamponów, odżywek, kuracji i akcesoriów do stylizacji – to przyjemne połączenie wyglądu „jak z wybiegu” i naturalnej aromaterapii, zaspokajające potrzeby każdego typu włosów.