Idąc za przykładem światowych salonów spa i ciesząc się wieloletnim doświadczeniem w pracy z Kobietami i Mężczyznami stworzyliśmy wyjątkowe miejsce. Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej wymagających Klientów – ludzi sukcesu. Salon Jetset podaje Ci paszport do świetnego wyglądu i samopoczucia z miejscem w pierwszej klasie.

W trosce o naszych Klientów stworzyliśmy menu zabiegów, dających możliwość zadbania o wizerunek kompleksowo. Przygotowaliśmy bogatą propozycję usług z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, masaży i rytuałów SPA, manicure’u & pedicure’u oraz stylizacji włosów.

Sekretem naszych usług są najwyższej jakości preparaty światowych marek, takich jak: Is Clinical, Forlle’d, Aromatherapy Associates, Jessica, Truefitt & Hill oraz Kevin Murphy a także nasi specjaliści szkoleni w Polsce i za granicą.

W ramach nowoczesnej Kosmetologii wykonujemy zabiegi, których efekty anti – age są widoczne i długotrwałe. W naszej ofercie znalazł się m.in. zabieg red carpet Kompleksowe Odmładzanie „Ogień i Lód” cieszący się dużym uznaniem wśród hollywoodzkich gwiazd.

Medycyna Estetyczna w naszym salonie ma na celu działanie zapobiegawcze, zorientowane na profilaktykę starzenia skóry oraz rekonstrukcyjne, pozwalające na cofnięcie upływającego czasu i przywrócenie młodego, świeżego wyglądu.

Nasze SPA zaprasza Państwa na odprężające i aromatyczne zabiegi na ciało, wśród których szczególną popularność zdobyły sobie: Masaż Royal Oriental, Rytuał Jetset Lady oraz Rytuał Gentlemana Whisky & Cigar. Posiadamy pomieszczenia na zabiegi dla par.

Włosy naszych Klientów i ich zdrowy, piękny wygląd to nasza troska i zobowiązanie. Pracujemy na nowoczesnych kosmetykach Kevin Murphy oraz Truefitt & Hill. Zgodnie z aktualnymi trendami wykonujemy koloryzację oraz modelowanie włosów.

Dumą Jetset jest kadra doświadczonych specjalistów, a przede wszystkim ludzi z ogromną pasją. Tworzymy międzynarodowy zespół, który pracuje holistycznie dla Twojego dobra  i poprawy jakości Twojego życia. Jetset zabiera Cię w niezapomnianą podróż regenerującą, odmładzającą i rewitalizującą.

Salon Jetset mieści się w samym sercu Warszawy, na parterze hotelu Hilton przy ul. Grzybowskiej 63. Wejście do salonu znajduje się z zewnątrz budynku, w odległości 30 m od głównego wejścia hotelowego. Salon jet otwarty 7 dni w tygodniu – od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 9.00 – 21.00. Informujemy o możliwości korzystania z hotelowego parkingu podziemnego, dla naszych Gości 1 h gratis.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spróbować wyjątkowej pielęgnacji pod opieką wykwalifikowanych specjalistów.