Idąc za przykładem światowych salonów spa i ciesząc się wieloletnim doświadczeniem w pracy z Kobietami i Mężczyznami stworzyliśmy wyjątkowe miejsce. Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej wymagających Klientów – ludzi sukcesu. Salon Jetset podaje Ci paszport do świetnego wyglądu i samopoczucia z miejscem w pierwszej klasie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi day spa – masaże i rytuały na ciało, zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej, usługi manicure & pedicure i wiele wiecej.

Sekretem naszych usług są najwyższej jakości preparaty światowych marek, takich jak: Is Clinical, Forlle’d, Jessica, Truefitt & Hill oraz Kevin Murphy a także nasi specjaliści szkoleni w Polsce i za granicą.

W ramach nowoczesnej Kosmetologii wykonujemy zabiegi, których efekty anti – age są widoczne i długotrwałe. W naszej ofercie znalazł się m.in. zabieg red carpet Kompleksowe Odmładzanie „Ogień i Lód” cieszący się dużym uznaniem wśród hollywoodzkich gwiazd.

Medycyna Estetyczna w naszym salonie ma na celu działanie zapobiegawcze, zorientowane na profilaktykę starzenia skóry oraz rekonstrukcyjne, pozwalające na cofnięcie upływającego czasu i przywrócenie młodego, świeżego wyglądu.

Nasze SPA zachęca do odprężających zabiegów na ciało, wśród których szczególną popularnością cieszą się masaże: royal oriental, ajurwedyjski oraz anti-stress. Zabiegi dla par wykonujemy w komfortowych, klimatycznych pomieszczeniach, przy zapalonych świecach i relaksującej muzyce.

Dumą Jetset jest kadra doświadczonych specjalistów, a przede wszystkim ludzi z ogromną pasją. Tworzymy międzynarodowy zespół, który pracuje holistycznie dla Twojego dobra  i poprawy jakości Twojego życia. Jetset zabiera Cię w niezapomnianą podróż regenerującą, odmładzającą i rewitalizującą.

Salon Jetset mieści się w samym sercu Warszawy, przy Placu Europejskim, na parterze budynku hotelu Hilton. Wejście do salonu znajduje się z zewnątrz budynku, w odległości 30 m od głównego wejścia hotelowego. Salon jet otwarty 7 dni w tygodniu – od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 10.00 – 21.00. Informujemy o możliwości korzystania z hotelowego parkingu podziemnego, dla naszych Gości 1 h gratis.

Serdecznie zapraszamy, zadbamy o Twój wygląd i dobre samopoczucie.